ACTIVE OUTDOOR Hydrofobic impregnace ACTIVE OUTDOOR

ACTIVE OUTDOOR Hydrofobic intenzivní regenerační a impregnační prostředek pro ochranu před popraskáním a vlhkostí. Hydrofobic intenzivně proniká mezi usňová vlákna a po nanesení vytváří flexibilní a vodoodpudivý film. Je vhodný pro koženou obuv, která často přichází do styku s vlhkem a vodou. Přípravek má intenzivní hydrofobní efekt a současně prodlužuje životnost materiálu tím, že regeneruje materiál do hloubky. Konzervuje materiál a zabraňuje tvorbě plísní ve vlhkém prostředí. Účinnost se zvyšuje…
65
OBUV Ždár, Chelčického 2 ks
OBUV Ždár, OC Convent 2 ks
OBUV Nové Město na Moravě 2 ks

Základní informace

  • Kód produktu: 9500510
  • Barva: bezbarvý
  • Značka: SIGA
  • Obsah:
    • 75 ml

ACTIVE OUTDOOR Hydrofobic intenzivní regenerační a impregnační prostředek pro ochranu před popraskáním a vlhkostí.
Hydrofobic intenzivně proniká mezi usňová vlákna a po nanesení vytváří flexibilní a vodoodpudivý film. Je vhodný pro koženou obuv, která často přichází do styku s vlhkem a vodou. Přípravek má intenzivní hydrofobní efekt a současně prodlužuje životnost materiálu tím, že regeneruje materiál do hloubky. Konzervuje materiál a zabraňuje tvorbě plísní ve vlhkém prostředí. Účinnost se zvyšuje opakovaným použitím.
Použití: Odstraňte z povrchu nečistoty a prach. Naneste přiměřené množství balsamu na suchý povrch obuvi a nechejte důkladně vsáknout nejlépe přes noc. Zbytky nevsáklého přípravku nejsou na závadu, chrání materiál před pronikáním vlhkosti. Nesušte u přímých tepelných zdrojů.
Upozornění: Hydrofobic po aplikaci způsobuje výrazné ztmavnutí materiálu. Doporučujeme v případě světlých materiálů odzkoušet na méně viditelném místě, a to především při ošetření kožené galanterie. U vlasových materiálů typu velur a nubuk používejte jen pokud jde o starší obuv, a nebo pokud změna charakteru nebude na závadu.
Nedoporučujeme pro obuv s tex-membránou.