Vrácení zboží

Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží do 14 dní)


V našem e-shopu si vážíme Vaší spokojenosti a snažíme se Vám nabídnout co nejlepší možnou nákupní zkušenost. Rozumíme tomu, že se může stát, že zboží, které jste zakoupili, Vás z nějakého důvodu neuspokojilo. Proto jsme zde, abychom Vám pomohli s procesem vrácení zboží do 14 dní.

V souladu s platnými zákony a naší politikou nabízíme našim zákazníkům právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží, jak stanoví §1829 odst. 1, písm. a) a §1818 a §1820 zákona 89/2012 Sb., NOZ.


Podmínky pro odstoupení od kupní smlouvy:

  • Zboží bylo zakoupeno v našem e-shopu.
  • Zboží je v původním stavu a nepoškozené.
  • Veškeré příslušenství, originální obal a štítky jsou stále přítomny a nepoškozeny.


Jak provést odstoupení od kupní smlouvy:

1. Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy by měl být přiložen k objednanému zboží. Pokud jste tento přiložený formulář s Vaším zbožím neobdrželi, můžete si tento formulář pro odstoupení od kupní smlouvy stáhnout zde:

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy


2. Zboží, které budete v rámci odstoupení od smlouvy odesílat zpět, musí být spolu s originálním dokladem o koupi (faktura) v původním obalu, nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) a schopno další distribuce. 

3. Vracené zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k poškození během přepravy. Originální obal zabalte tak, aby nemohlo dojít k poškození a znehodnocení originálního obalu poštovními nálepkami a zpětnou přepravou k nám.

4. Zboží odešlete zpět na adresu OBUV Halouzka, s.r.o., Chelčického 2297/5, 591 01 Žďár nad Sázavou. K osobnímu vrácení zboží můžete také využít některou z našich stálých prodejen. Balík na poštu a jiné úloženky nevyzvedáváme. Zboží zaslané na dobírku nebude převzato!

5. Pokud Vaše vrácené zboží splňuje podmínky pro vrácení, provedeme převod peněz na Váš účet v souladu s občanským zákoníkem nejpozději do 14 dnů po odstoupení od kupní smlouvy. Ne však dříve, než dojde k doručení vraceného zboží zpět na naši adresu a kontrole neporušenosti zboží pracovníky internetového obchodu.

6. Odstoupení od smlouvy je účinné, pokud je doručeno do 14 dnů od převzetí zaslaného zboží. V případě nesplnění výše uvedených podmínek, kdy nedojde k prokazatelnému doručení odstoupení od smlouvy v uvedené lhůtě, nebude možné akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady kupujícího zpět. O přijetí Vašeho odstoupení od smlouvy Vás budeme neprodleně informovat.

 

Důležité Informace:

  • Náklady na dopravu vráceného zboží budou hrazeny zákazníkem, pokud nejde o vadné zboží nebo chybu z naší strany.
  • Pokud byste raději výměnu za jiný produkt nebo velikost, informujte nás a my Vám rádi pomůžeme s tímto procesem.

 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a doufáme, že tento postup Vám poskytne potřebné informace pro snadné a bezproblémové vrácení zboží.