Vrácení zboží

Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Na základě §1829 odst.1, písm.a) a §1818 a §1820 zákona 89/2012 Sb., NOZ., má kupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží(1820 odst. 1 pism. f)). Na základě § 1820 odst. 1 písm. g) v případě odstoupení od kupní smlouvy ponese kupující náklady spojené s navrácením zboží. Kupujícímu tím vzniká nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené a na částku za dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží (§1832 odst. 2), za splnění následujících podmínek:

 1. Odešlete dopis (na adresu provozovatele internetového obchodu Obuv Halouzka, s.r.o., Rabasova 1344/4, 591 01 Žďár nad Sázavou) nebo email (na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) s textem: (Pro rychlejší komunikaci využijte prosím e-mail)
  "Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR, č. (číslo objednávky) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží dle Obchodních podmínek na účet, (uveďte číslo účtu)." Datum a podpis. Zboží, které budete v rámci odstoupení od smlouvy odesílat zpět na naši adresu, musí být v původním nepoškozeném obalu, nesmí jevit známky používání, musí být nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) a s originálním dokladem o koupi, schopno další distribuce. Původní nepoškozený obal pro odeslání řádně zabalte, aby nebyl znehodnocen poštovními nálepkami a přepravou!
 2. Kupující může doručit vrácené zboží osobně na některou z našich stálých prodejen nebo poštou na vlastní náklady na adresu prodejce pouze jako cenný "Balík do ruky" (balík na poštu nevyzvedáváme). Zboží zaslané na dobírku nebude převzato!!!
 3. Při splnění výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží budou v souladu s občanským zákoníkem vráceny na Váš účet v co nejkratším termínu, nejpozději do 10 pracovních dnů po obdržení vráceného zboží a po kontrole neporušenosti zboží pracovníky internetového obchodu. Pokud požadujete vrácení peněz poštovní poukázkou (složenkou) na Vaši adresu, z vracené částky si odečítáme manipulační poplatek za tuto službu ve výši 40,- Kč.
 4. Odstoupení od smlouvy je účinné, pokud je doručeno do 14 dnů od převzetí zaslaného zboží. V případě nesplnění výše uvedené podmínky 1) nedojde k prokazatelnému doručení odstoupení od smlouvy v uvedené lhůtě, nebude možné akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady kupujícího zpět. O přijetí Vašeho odstoupení od smlouvy Vás budeme neprodleně informovat.

zboží objednané do 13:00 odešleme na dobírku ještě dnes

Poštovné zdarma při nákupu nad 3000 Kč 1. výměna zdarma při nákupu nad 1000 KčVeškeré zboží skladem - aktualizujeme každých 5 minut

OBUV Halouzka, s.r.o.

Rabasova 1344/4,
59101 Žďár nad Sázavou

hlavní provozovna

Chelčického 2297/5
591 01 Žďár nad Sázavou
tel: 565 651 017
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

provozní doba

Po-Pá 8:00 - 18:00
So 8:00 - 12:00

způsoby platby

 • Kartou na pobočce
 • Platební systém thePay
 • Bankovním převodem
 • Dobírkou

způsoby dopravy

 • osobní odběr
 • dpd
 • pošta

O nás

 
Nahoru